11. NEDELJA MED LETOM, 14.6. 2020

Objavil | 14 junij, 2020

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Vid, mučenec, v torek Beno, škof, v sredo Rajner, samotar, v četrtek Gregor Barbarigo, škof, v petek bo slovesni praznik Srca Jezusovega, v soboto pa spomin Marijinega Brezmadežnega Srca.

Danes teden bo 12. nedelja med letom.

V sredo bo v naši nadškofiji, v stolni cerkvi, ob 9. uri krizmena sveta maša, pri kateri bodo posvečena in blagoslovljena sveta olja. Vabljeni, da se pridružite.

V petek bomo obhajali slovesni praznik Jezusovega Srca. Praznična sveta maša bo ob 18. uri.

Prihodnjo nedeljo, bomo pri sveti maši ob 8.30 zaključili veroučno leto. Po maši bodo veroukarji prejeli spričevala. Zato se je udeležite vsi veroukarji s starši.

V pisarni lahko dobite program našega župnijskega romanja, ki bi ga morali imeti že v času prvomajskih počitnic. Novi termin je od 15. do 18.7. Vse informacije dobite v pisarni.

• v ponedeljek ob 19.00: + Terezija Modic, obl.
  • v četrtek ob 19.00: + Francelj ter Danica in Franc Puntar
  • v petek ob 18. uri: + Marija Mlinar