17. NEDELJA MED LETOM, 26.7. 2020

Objavil | 26 julij, 2020

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri godujejo Gorazd, Kliment in drugi učenci svetih bratov Cirila in Metoda, v torek Viktor, papež, v sredo Marta, svetopisemska žena, v četrtek Peter Krizolog, škof in cerkveni učitelj, v petek Ignacij Lojolski, redovni ustanovitelj in v soboto Alfonz Marija Ligvorij, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 18. nedelja med letom.

Danes je Krištofova nedelja. Vaši darovi bodo namenjeni za MIVO, ko v zahvalo za srečno prevožene kilometre darujemo.  S temi darovi, vsako leto slovenskim misijonarjem pomagamo pri nakupu vozil.

Pri izhodu je nabiralnik, kamor  lahko oddate svoje darove za MIVO, hkrati pa boste lahko vzeli nalepke za vaše avtomobile, ki jih bom sedaj blagoslovil. Po tem pa bom zunaj še pokropil vaša prevozna sredstva. V imenu misijonarjev, Bog povrni za vaše darove!