2. ADVENTNA NEDELJA, 4.12. 2021

Objavil | 7 december, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Nikolaj, škof, v torek Ambrož, cerkveni učitelj, v sredo bo slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, v četrtek Valerija, mučenka, v petek bo spomin Loretske Matere Božje in v soboto Damaz I., papež.

Danes teden bo 3. adventna nedelja.

Vabljeni, da sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. Pri izhodu je stojalo s seznamom, kamor se napišite za dan, ko želite Marijo sprejeti. Skupaj molimo za zdravje.

V sredo, bo slovesni praznik Brezmadežnega Spočetja Device Marije. Pri sveti maši, bomo obnovili osebno posvetitev Brezmadežni.

Naši škofje vabijo k spremljanju neposrednega prenosa molitve in svete maše za zdravje in konec epidemije na praznik Brezmadežne, 8. decembra, iz cerkve svetega Jožefa v Ljubljani. Ob 18.30 bo molitev rožnega venca in ob 19.00 bo somaševanje vodil predsednik škofovske konference, ljubljanski nadškof metropolit Stanislav Zore. Sveto bogoslužje se bo neposredno prenašal v programu Radia Ognjišče, na spletni strani, FB profilu in YouTube kanalu Radia Ognjišče ter v programu TV Exodus in Tv Golica.

• v ponedeljek ob 18.00:  + Marija Bajt
    • v sredo ob 18.00:          + Jakob Maček in Ljubo Berlot
    •             ob 18.00:          + Vladimir Matičič

• v soboto ob 18.00:        + Frančiška Puntar, obl.

• v nedeljo ob 8.30:     + Saša Gnezda
  •               ob 8.30:     + Maria Lambrineas