2. ADVENTNA NEDELJA, 4.12. 2022

Objavil | 4 december, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Saba, opat, v torek Nikolaj, škof v sredo Ambrož, cerkveni učitelj, v četrtek bo slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, v petek goduje Valerija, mučenka, v soboto pa bo spomin Loretske Matere Božje.

Danes teden bo 3. adventna nedelja.

Vabljeni, da sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. V prihodnjem tednu boste sprejeli Marijo na domove farani iz Ljubljanske ceste in Vrtne ulice, ter Postojnske ceste in Poti na Kilovec. Skupaj molimo. Prva tako povabljeni k skupni molitveni adventni akciji. Napišite svoje namene po katerih bomo molili pri molitvi rožnega venca in svetih mašah in jih dajte v košari pri oltarju.

Jutri ob 18. uri, bo miklavževanje v župnijski dvorani.

V četrtek, bo slovesni praznik Brezmadežnega Spočetja Device Marije. Pri sveti maši ob 19. uri, bomo obnovili osebno posvetitev Brezmadežni.

Na voljo je aktualna številka tiskanih oznanil, Naš Rakek.