2. ADVENTNA NEDELJA, 4.12. 2022

Objavil | 4 december, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Saba, opat, v torek Nikolaj, škof v sredo Ambrož, cerkveni učitelj, v četrtek bo slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, v petek goduje Valerija, mučenka, v soboto pa bo spomin Loretske Matere Božje.

Danes teden bo 3. adventna nedelja.

Vabljeni, da sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. Pri izhodu je stojalo s seznamom, kamor se napišite za dan, ko želite Marijo sprejeti. Skupaj molimo.

Prva tako povabljeni k skupni molitveni adventni akciji. Napišite svoje namene po katerih bomo molili pri molitvi rožnega venca in svetih mašah in jih dajte v košari pri oltarju.

Jutri ob 18. uri, bo miklavževanje v župnijski dvorani na Rakeku.

V četrtek, bo slovesni praznik Brezmadežnega Spočetja Device Marije. Pri sveti maši ob 18. uri, bomo obnovili osebno posvetitev Brezmadežni.

• v ponedeljek ob 17.00:   + Ivanka in Franc Petrič
  • v četrtek ob 18.00:    + Ada Triaca in Ricardo Gola
  • ob 18.00:                      + Katja Blažek, obl.
  • v soboto ob 18.00:          + Anton Bajt
  • v nedeljo ob 8.30:     + Ivana in Janez Beber, obl.