2. NEDELJA MED LETOM, 16.1. 2021

Objavil | 16 januar, 2022

Danes teden bo 3. nedelja med letom, ki je tudi nedelja Božje Besede.

V torek bomo vstopili v teden molitve za edinost kristjanov, ki ga bomo sklenili prihodnji teden, 25.1., na praznik Spreobrnjenja apostola Pavla. Letošnja osrednja misel, oz, geslo je »Videli smo, da je vzšla njegova zvezda, in smo se mu prišli poklonit« (Mt 2,2). V skupni in osebni molitvi v tem tednu molimo v ta namen.

V petek 28.1., se bo na dekanijski ravni pričela priprava na zakon za vse, ki se bodo v tem letu poročili. Potekala bo v župniji Cerknici. Tam se tudi prijavite.

V tem tednu zaradi bolezni odpade verouk za vse, ki jih ima g. župnik, to so 3. in 4., ter 7., 8., in 9. razred.

Veroukarjem in vsem, ki ste darovali za letošnjo trikraljevsko akcijo, se Misijonsko središče Slovenije zahvaljuje. Zbrali ste 307,62 €. Bog povrni!

• v ponedeljek ob 18.00:  + Anton Bajt
  • v četrtek  ob 18.00:       + Helena Matičič, obl.
  • v soboto ob 18.00:        + starši Gabrejna in Ida Samsa
  • v nedeljo ob 8.30:      + Anton Jenejčič