20. NEDELJA MED LETOM, 14.8. 2022

Objavil | 31 avgust, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri bo slovesni in zapovedan praznik Marijinega vnebovzetja, v torek Rok, spokornik, v sredo Evzebij, papež, v četrtek Helena, cesarica, v petek Janez Eudes, duhovnik in v soboto Bernard, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 21. nedelja med letom.

Prihodnjo nedeljo bo redni mesečni ofer, za vzdrževanje cerkve in župnišča. Bog povrni.

Jutri bo slovesni in zapovedan praznik Marijinega vnebovzetja, veliki šmaren.  Ta dan bo, kot običajno, praznična sveta maša ob 10. uri, pri kateri bomo obnovili posvetitev Slovenskega narod Mariji. K udeležbi pri bogoslužju pa nas spodbuja zapovedan praznik, utemeljen v božjih in cerkvenih  zapovedih.

Na mizi za revije, so na voljo prijavnice za letošnji oratorij, od 21. do 24.8. Čimprej se veroukarji prijavite!

Na voljo je nova številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, v kateri so objavljene aktualne novosti v zvezi z darovi za svete maše, oratorijem ter vpisom v veroučno šolo. Vzemite si jih pri izhodu.

Bog povrni družini Razboršek iz Šenčurja in družini Per iz Mengša, ki so darovali za svete maša ob smrti Gabrijele Godeša.