22. NEDELJA MED LETOM, 28.8. 2022

Objavil | 31 avgust, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri bo spomin mučeništva Janeza Krstnika, v torek goduje Srečko, mučenec, v sredo Nikodem, Jezusov učemec, v četrtek Tilen, opat, v petek Marjeta, mučenka in v soboto Gregor Veliki, papež in cerkevi učitelj.

Danes teden bo 23. nedelja med letom.

V tem tednu bosta prvi petek in soboto, zato ste povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila.

Vpis k verouku bo potekal v četrtek, 1.9., od 10. – 12. ure, in od 16. – 18. ure. Otroke vpišete starši, s podpisanim spričevalom, ki ga ob vpisu tudi vrnete. Za vpis v prvi razred, starši prinesete s seboj družinsko knjižico in krstni list, če je bil otrok krščen drugje. Veroučni urnik in vse kar je povezano z vpisom, je objavljeno na oglasni deski, pa tudi na spletni strani naše župnije.

Prihodnjo nedeljo, bomo z nedeljsko sveto mašo začeli veroučno in pastoralno leto, zato se je udeležite vse družine z veroukarji.

Bog povrni letošnjim animatorjem za organizacijo in izvedbo letošnjega oratorija!