23. NEDELJA MED LETOM, 5.9. 2021

Objavil | 5 september, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Zaharija, prerok, v torek Regina, mučenka, v sredo bo praznik Marijinega rojstva, v četrtek Peter Klaver, misijonar, v petek Nikolaj Tolentinski, spokornik in v soboto Prot in Hijacint, mučenca.

Danes teden bo 24. nedelja med letom.

Jutri začnemo verouk po urniku, ki je bil objavljen. Tudi na tem področju se držimo točnosti in urejenosti.

V sredo bo praznik Marijinega rojstva, mali šmaren. Praznična maša bo ob 18. uri.

V tem tednu, bo potekala za birmance, njihove družine in botre bližnja priprava na prejem zakramenta svete birme, vsak večer ob 19. uri. Držimo se razporeda, ki ste ga prejeli.

Danes teden, pa bo sedem birmancev prejelo zakrament svete birme, zato vabim vse župnijsko občestvo k molitvi za njih in družine.

V nedeljo, 19.9., bo v sosednji, rakovški župniji, obhajal zlato mašo, p. Tomaž Podobnik. Vabljeni k slovesnosti.

• v ponedeljek ob 19.00: + Frančiška Debevec
  • v sredo ob 18.00: + iz družine Milavec (Slivice)
  • ob 18.00:          + Anton Urbas, obl. (I.selo 50)
  • v četrtek ob 19.00: + Nina Petek