24. NEDELJA MED LETOM, 12.9. 2021

Objavil | 30 september, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj, v torek bo praznik Povišanja svetega Križa, v sredo spomin Žalostne Matere Božje, v četrtek Kornelij in Ciprijan, mučenca, v petek Robert Bellarmino, škof in cerkveni učitelj in v soboto Jožef Kupertinski, redovnik.

Danes teden bo 25. nedelja med letom, v naši župniji bo ta dan slovesnost zlate maše.

V prihodnjem tednu bo v naši župniji priprava na praznovanje zlate maše rakovškega rojaka, p. Tomaža Podobnika. Za vse ki želite sodelovati pri pripravi, bo krajše srečanje v torek, po sveti maši.

Gospodinje vabim, da napečete pecivo, ki bo na voljo ljudem po slovesnosti pred cerkvijo. Prinesite ga v soboto, ob 19. uri v župnijsko dvorano.

Z gospodom zlatomašnikom se boste lahko srečali po sveti maši pri ofru, ko boste tudi prejeli spominske zlatomašne podobice in zunaj pred cerkvijo.