27. NEDELJA MED LETOM, 2.10. 2022

Objavil | 3 oktober, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Frančišek Borgia, redovnik, v torek Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj, v sredo Marija Favstina Kowalska, redovnica, v četrtek Bruno, redovni ustanovitelj, v petek bo spomin Rožnovenske Matere Božje, v soboto pa goduje Benedikta, mučenka.

Danes teden bo 28. nedelja med letom.

V mesecu oktobru, povabljeni k molitvi rožnega venca. Kot družine in posamezniki ga molite doma, pridružite pa se nam tudi v cerkvi, pol ure pred svetimi mašami. V tem tednu ga bodo v torek oblikovali veroukarji in starši 9. razreda, v petek pa člani župnijskega pastoralnega sveta.

V tem tednu bo prvi petek in sobota, zato ste povabljeni k zakramentu svete spovedi in obhajila. V petek bo obisk bolnikov.

V pisarni lahko oddate mašne namene še do konca koledarskega leta. Na voljo je še nekaj prostih dni.

Od 2. do 9. oktobra, bo potekal tudi 31. Teden za življenje z geslom, »Ne zavrzi življenja«! Na oglasni deski je plakat, kjer so napisani dogodki, ki se bodo odvijali.

Na voljo je nova številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, vzemite si jo pri izhodu iz cerkve.