3. ADVENTNA NEDELJA, 11.12. 2022

Objavil | 11 december, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri je spomin Device Marije iz Guadalupe, v torek goduje Lucija, mučenka, v sredo Janez od Križa, cerkveni učitelj, v četrtek godujejo Drinske mučenke, v petek Adelajda, kraljica in v soboto, Viviana, opatinja.

Danes teden bo 4. adventna nedelja.

Kakor običajno bo danes ofer, za potrebe cerkve in župnišča. Bog povrni!

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v petek ob 17. uri, v Ivanjem selu še sveta maša, za + Alojzija Matičič, ob 7. dnevu.

Vabljeni, da tudi v tretjem adventnem tednu, sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. Pri izhodu je stojalo s seznamom, kamor se napišite za dan, ko želite Marijo sprejeti. Skupaj molimo.

Prav tako povabljeni k skupni molitveni adventni akciji. Napišite svoje namene po katerih bomo molili pri molitvi rožnega venca in svetih mašah in jih dajte v košari pri oltarju.

V soboto, bomo vstopili v čas neposredne priprave na praznik Kristusovega učlovečenje, božično osemdnevnico. Potekala bo vsak dan ob 18. uri. Naj nas uvede v temeljito duhovno pripravo na božične praznike. Še posebej to velja za družine z veroukarji, kar je del redne kateheze in priprave na Božične praznike.

Prihodnjo nedeljo bo tudi priložnost za sveto spoved pred božičnimi prazniki, od 7.45 naprej.

Prihodnjo nedeljo popoldne, bo redno letno srečanje ključarjev, gospodarskega sveta.

• v ponedeljek ob 18.00:    + Frančiška Debevec, obl.
  • v četrtek ob 18.00:           – za zdravje
  • v soboto ob 18.00:           + Jože Čekada (Ivanje selo 27)
  • v nedeljo ob 8.30:        – za žive in pokojne farane