3. ADVENTNA NEDELJA, 11.12. 2022

Objavil | 11 december, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri je spomin Device Marije iz Guadalupe, v torek goduje Lucija, mučenka, v sredo Janez od Križa, cerkveni učitelj, v četrtek godujejo Drinske mučenke, v petek Adelajda, kraljica in v soboto, Viviana, opatinja.

Danes teden bo 4. adventna nedelja.

Kakor običajno bo ofer, za potrebe cerkve in župnišča. Bog povrni!

Vabljeni, da tudi v tretjem adventnem tednu, sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. V prihodnjem tednu boste sprejeli Marijo na domove farani iz Dovc in Partizanske ceste, ter Škocjanske ceste, Poti v Dele, ter Gasilske ulice in Na vasi. Glede na to, da letos traja adventni čas cele štiri tedne, se lahko tako zvrstite, da boste Marijo sprejeli na svoj dom tudi v četrtem adventnem tednu.

V soboto, bomo vstopili v čas neposredne priprave na praznik Kristusovega učlovečenje, božično osemdnevnico. Potekala bo vsak dan ob 19. uri. Naj nas uvede v temeljito duhovno pripravo na božične praznike. Še posebej to velja za družine z veroukarji, kar je del redne kateheze in priprave na Božične praznike.

Prihodnjo nedeljo bo tudi priložnost za sveto spoved pred božičnimi prazniki, od 9.45 naprej.

V petek po maši, bo redno letno srečanje ključarjev, gospodarskega sveta.