3. ADVENTNA NEDELJA; 15.12. 2019

Objavil | 22 december, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Adelajda, kraljica, v torek Viviana, opatinja, v sredo Gracijan, misijonar, v četrtek Urban V., papež, v petek Dominik, opat in v soboto Peter Kanizij, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 4. adventna nedelja.

V torek vstopamo v čas neposredne priprave na praznik Kristusovega učlovečenje, božično osemdnevnico. Potekala bo vsak dan ob 18. uri. Naj nas uvede v temeljito duhovno pripravo na božične praznike. Še posebej to velja za družine z veroukarji, kar je del redne kateheze in priprave na Božične praznike.

Nadaljujmo z uresničevanjem naše skupne adventne akcije z naslovom »Molitev me vodi k Tebi«. Vsak večer se zberimo v družinskem krogu in molimo ob adventnem venčku. Ne bojmo se sprejeti Marijo na svoj dom.

Danes teden bo od 7.45 naprej, župnijsko spovedovanje pred prazniki, zato vabljeni da opravite božično sveto spoved.

V pisarni lahko dobite Marijanske koledarje, družinsko pratiko,  ter  oglje in kadilo.

Po maši lahko pred cerkvijo, kupite ročno izdelane božične voščilnice. Cena je 2 €.

Pri izhodu boste prejeli tiskana oznanila, pred božičnimi prazniki.

• v ponedeljek ob 18.00: + Marija Udovič, obl.
  • v torek ob 18.00: + Janez in Anton Hlad
  • v sredo ob 18.00: + Ivana Švelc