3. NEDELJA MED LETOM, 22.1.2023

Objavil | 22 januar, 2023

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Ildefonz, škof, v torek Frančišek Saleški, cerkveni učitelj, v sredo bo bogoslužni praznik Spreobrnitve apostola Pavla, v četrtek godujeta Timotej in Tit, škofa, v petek Angela Merici, redovna ustanoviteljica, in v soboto Tomaž Akvinski, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 4. nedelja med letom.

V sredo, na praznik Spreobrnitve apostola Pavla, bomo sklenili teden molitve za edinost kristjanov.

Vsi bodoči dijaki, vabljeni na dneve odprtih vrat v naše katoliške srednje šole. Več o tem najdete na plakatu na oglasni deski, pa tudi na spletu dotične šole.

V petek 27. januarja ob 18h se v Cerknici začne priprava na zakon, ki traja pet zaporednih petkov. Pari, ki imajo namen se letos poročiti vabljeni k udeležbi. Prijave sprejemajo v župniji Cerknica na mail:  zupnija.cerknica@rkc.si

• v ponedeljek ob 18.00:    + starši Gabrejna in Ida Samsa
  •                        ob 18.00      + Denis Ivančič
  • v četrtek ob 18.00:              – za srečno vožnjo
  •                 ob 18.00:          + Jana Matičič, 30. dan
  • v soboto ob 18.00:               + Marija Urbas, obl.
  • v nedeljo ob 8.30:          + Štefka Kolar in Marija Gostiša