3. NEDELJA MED LETOM, 23.1. 2021

Objavil | 23 januar, 2022

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Frančišek Saleški, škof in cerkveni učitelj, v torek bo praznik Spreobrnitve apostola Pavla, v sredo godujeta Timotej in Tit, škofa, v četrtek Angela Merici, redovna ustanoviteljica, v petek Tomaž Akvinski, cerkveni učitelj in v soboto Konstancij, škof.

Danes teden bo 4. nedelja med letom.

V torek, na praznik Spreobrnitve apostola Pavla, bomo sklenili teden molitve za edinost kristjanov.

Vsi bodoči dijaki, vabljeni na dneve odprtih vrat v naše katoliške srednje šole. Več o tem najdete na plakatu na oglasni deski, pa tudi na spletu dotične šole.

Prihodnjo soboto bo za člane župnijskih pastoralnih svetov potekalo srečanje, zaradi trenutnih razmer po spletu. Začelo se bo ob 9. uri. Vabim vse člane ŽPS ja, da se ga udeležite. Potrebna je predhodna prijava na uradu za laike (urad.za.laike.lj@rkc.si).

• v ponedeljek ob 18.00: + Mojca Brence
  • v četrtek ob 18.00:       + Antonija Matičič, obl.
  • v soboto ob 18.00: + Denis Ivančič
  • v nedeljo ob 8.30: – za žive in pokojne farane