3. NEDELJA MED LETOM 26.1. 2020

Objavil | 26 januar, 2020

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Angela Merici, redovna ustanoviteljica, v torek Tomaž Akvinski, cerkveni učitelj, v sredo Konstancij, škof, v četrtek Martina, mučenka, v petek Janez Bosko, redovni ustanovitelj in v soboto Brigita Irska, opatinja.

Danes teden bo praznik Jezusovega darovanja – svečnica, pri maši bomo blagoslovili sveče, ki jih boste lahko vzeli na svoje domove.

Poleg oznanjenih svetih maš, bosta v petek,  še sveti maši za + Davorina Matičiča in Ivana Gregoriča, ob 7. dnevu.

Bog povrni Lekšetovim in Šentjerneja na Dolenjskem in drugim neimenovanim, ki so ob smrti Davorina Matičiča, darovi za svete maše in za župnijsko cerkev.

Prav tako,  Bog povrni Radojki Šemrov iz Bizeljskega, ki je ob smrti Ivana Gregoriča, darovala za svete maše.

V pisarni že lahko dobite program letošnjega župnijskega romanja v času prvomajskih počitnic, zato se vsi zainteresirani čimprej oglasite.