32. NEDELJA MED LETOM, 8.11. 2020

Objavil | 8 november, 2020

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri bo praznik obletnice posvetitve lateranske bazilike v Rimu, v torek goduje Leon Veliki, papež in cerkveni učitelj, v sredo Martin, škof v četrtek Jozafat, škof in mučenec, v petek Stanislav Kostka, redovnik in v soboto Lovrenc Irski, škof.

Danes teden bo 33. nedelja med letom.

Danes, ob zahvalni nedelji, se Bogu zahvaljujemo, za vse kar od njega kot dar prejemamo. V imenu g. nadškofa in lastnem imenu, se zahvaljujem vsem župnijskim sodelavcem, ki požrtvovalno sodelujete v župniji. Naj Bog blagoslavlja še naprej vaša iskrena prizadevanja, za rast božjega kraljestva med nami!

Vabljeni k prejemu svetega obhajila ob nedeljah in praznikih, od 11. – 11.45 v farno cerkev.

V prihodnjem tednu, boste veroukarji obveščeni s strani svojih katehetov, o poteku veručnih ur in predelovanju veroučnih vsebin.

V pisarni že sprejemam mašen namene za prihodnje koledarsko leto, od 1.1. naprej. Pri naročilu sv. maš, pokličite g. župnika, da se dogovorimo.

Vse aktualne stvari, oznanila in mašni nameni, so sproti objavljeni na spletni strani župnije Rakek, pa tudi na FB strani iste župnije.