Objavil | 30 september, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Vincencij Pavelski, ustanovitelj lazaristov, v torek Venčeslav, mučenec, v sredo Mihael, Gabrijel in Rafael, nadangeli, v četrtek Hieronim, cerkveni učitelj, v petek Terezija Deteta Jezusa, cerkvena učiteljica in v soboto Angeli varuhi.

Danes teden bo 27. nedelja med letom.

V tem tednu bosta prvi petek in sobota, zato povabljeni k zakramentu svete spovedi in obhajila. V petek dopoldne bo obisk bolnikov po domovih.

V četrtek, na god svetega Hieronima, bo večerna maša ob 19. uri v Ivanjem selu.

V petek, bomo vstopili v oktober, meseč rožnega venca. Vabim vas, da to molitev poživite tako doma, kot tudi v cerkvi. Potekala bo pol ure pred mašo. V soboto, jo bodo oblikovali veroukarji in starši 6. razreda.

Na mizici pri izhodu, so na voljo Vincencejevi koledarji. Z njihovim nakupom, ki je prostovoljni prispevek boste pomagali pri dobrodelnih programih karitativne narave, ki jih koordinirajo slovenski lazaristi in njihovi prostovoljci.

Prihodnjo nedeljo, bo žegnanje v Ivanjem selu.  Ob 10. uri, bo praznična sveta maša, zato vabljeni vsi prebivalci tega kraja k maši, za blagoslov v Ivanjski soseski. Ofer po maši, bo namenjen vzdrževanju podružne cerkve. Bog povrni!

• v ponedeljek ob 19.00:  + Janez in Tone Hlad

• v četrtek ob 19.00:       + Franca, Franci in Danica Puntar