23. NEDELJA MED LETOM, 4.9. 2022

Objavil | 5 september, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Mati Terezija, redovna ustanoviteljica, v torek Zaharija, prerok, v sredo Regina, mučenka, v četrtek bo praznik Marijinega rojstva, v petek Peter Klaver, misijonar in v soboto Nikolaj Tolentinski, spokornik.

Danes teden bo 24. nedelja med letom. Bog povrni za vaše darove, ki jih boste namenili ob rednem mesečnem ofru!

Jutri začnemo verouk po urniku, ki je bil objavljen. Tudi na tem področju se držimo točnosti in urejenosti.

V četrtek bo praznik Marijinega rojstva, mali šmaren. Praznična maša bo ob 18. uri. Udeležba velja tudi  za vse veroukarje in družine.

V petek bodo začeli birmanci, botri in njihove družine, neposredno pripravo na prejem tretjega zakramenta uvajanja. Potekala bo združena z večernimi svetimi mašami na obeh župnijah.

V soboto, po sveti maši bo v prostorih župnišča, srečanje staršev birmancev.

• v ponedeljek ob 19.00:   + Polonca Maček in Sebastjan Kocmur
  • v četrtek ob 18.00:     + Anton Oblak

ob 18.00:     + starši Simsič, + Stane, Alojz, Andrej

in Boris

• v soboto ob 19.00:        + Ada Gnezda, obl.

ob 19.00:       + Anton Urbas, obl. (Ivanje selo 50)

• v nedeljo ob 8.30:    – za žive in pokojne farane