5. VELIKONOČNA NEDLJA, 10.5. 2020

Objavil | 10 maj, 2020

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Pankracij, mučenec, v torek Leopold Mandić, redovnik, v sredo bo spomin Fatimske Matere Božje, v četrtek goduje Bonifacij, mučenec, v petek Zofija, mučenka in v soboto Janez Nepomuk, mučenec.

Danes teden bo 6. velikonočna nedelja.

Po dolgem času znova skupaj obhajamo bogoslužje in se počasi vračamo nazaj v običajno življenje. To velja tudi za obisk bogoslužja. Upoštevati pa je potrebno predpisane preventivne ukrepe v bogoslužnem prostoru. Vse podrobnosti o tem, in druge aktualne stvari, najdete na oglasni deski, pred cerkvijo, pa tudi na internetni strani naše župnije.

Povabljeni tudi k šmarnični pobožnosti, ki jo imamo letos združeno s sveto mašo, trikrat tedensko.

Vsi mašni nameni preteklih mesecev so opravljeni, sprejemam pa že mašne namene za prihodnje mesece.

• v ponedeljek ob 19.00: + iz družin Kocmur in Maček
  • v četrtek ob 19.00: + iz družine Hlad
  • ob 19.00:        + iz družine Rudolf (Logatec)
  • v soboto ob 19.00: + Miha Umek, obl. in Antonija Urbas,o.
  • v nedeljo ob 8.30: + Stanislav Matičič, obl.