BOŽIČ, 25.12. 2022

Objavil | 25 december, 2022

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Štefan, diakon in mučenec, v torek Janez, apostol in evangelist, v sredo je spomin Nedolžnih betlehemskih otrok, v četrtek Tomaž Becket, mučenec, v petek je spomin Svete Drružine in v soboto goduje Silvester, papež.

Danes teden bo slovesni praznik Marije, Svete Božje Matere.

Jutri, na god svetega Štefana, bo praznična sveta maša ob 10. uri za vse farane v Ivanjem selu. Po njej bo blagoslov otrok, nato pa še konjev. V molitve vključimo tudi našo domovino in izobesimo zastave.

Celi teden po Božiču obhajamo božično osmino, kot en sam božični praznik, zato ste tudi med tednom povabljeni k sveti maši.

V soboto, bo drugi sveti večer, ko bomo ob molitvi, blagoslovili in pokadili naše domove. Ob 17. uri, bo večerna sveta maša zahvalo za vse prejeto v letošnjem letu.

Danes teden, na novega leta dan, bo praznična sveta maša ob 8.30 uri

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v soboto, ob 17. uri, še sveta maša za + Jano Matičič, ob 7. dnevu. Bog povrni vsem, ki ste darovali namesto cvetja za župnijsko cerkev in svete maše.

• v ponedeljek ob 10.00:    + Kristina Švigelj, obl. (IVANJE SELO)
  • v četrtek ob 18.00:                  – za zdravje
  • v soboto ob 17.00:                  + Justina Fatur, obl.
  • v nedeljo ob 8.30:             + Anka Milavec
  • ob 8.30:                                + Antonija Mulec