BREZMADEŽNA; 8.12. 2019

Objavil | 8 december, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Peter Fourier, redovni ustanovitelj, v torek bo spomin Loretske Matere Božje, v sredo goduje Damaz I., papež, v četrtek Finian, opat, v petek Lucija, mučenka in v soboto Janez od Križa, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 3. adventna nedelja.

Nadaljujmo z uresničevanjem naše skupne adventne akcije z naslovom »Molitev me vodi k Tebi«. Vsak večer se zberimo v družinskem krogu in molimo ob adventnem venčku. Pri izhodu je stojalo s seznamom, kamor se napišite za dan, ko želite sprejeti Marijo na svoj dom in ob njej moliti.

Pri izhodu si vsi lahko vzamete  adventno revijo, kjer so spodbude, da adventni čas preživimo v pravem krščanskem duhu, v nasprotju s tem, kar nam ponuja naša okolica. Veroukraji pa ste povabljeni, da se čemu odpoveste in namesto tega zbirate za otroke v misijonih, ki nimajo najbolj osnovnih stvari za življenje. To boste oddali na praznik Gospodovega razglašenja k jaslicam.

V pisarni lahko dobite družinsko pratiko in Marjanske koledarje.

Prihodnjo nedeljo boste lahko kupili pred cerkvijo božične voščilnice. Cena je 2 €.

Jutri bo redna seja ŽPS ja. Začnemo s sveto mašo ob 18. uri.

• v ponedeljek ob 18.00: + Ivanka Grgič, obl.
  • v četrtek ob 18.00:  + Anton Hlad
  • v soboto ob 18.00: + Ana Jernejčič, obl.
  • v nedeljo ob 8.30: + Mojca Brence