JEZUSOV KRST, 10.1. 2021

Objavil | 10 januar, 2021

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Pavlin Oglejski, škof, v torek Tatajana, mučenka, v sredo Hilarij, škof, v četrtrek Oton iz Jurkloštra, prior, v petek Pavel iz Teb, puščavnik in v soboto Honorat, škof.

Danes teden bo 2. nedelja med letom.

Veroučna srečanja, kakor doslej, potekajo na daljavo, zato veroukarji upoštevajte navodila svojih katehetov.

Veroukarji, vabljeni, da k jaslicam položite svoje darove ob letošnji trikraljevski akciji. Tudi drugi, lahko še danes oddate svoje prispevke v nabiralnik pri izhodu, za isti namen.

Vabljeni k svetim mašam, med tednom in v nedeljo, pa tudi pol ure prej k molitvi rožnega venca.

Prihodnja nedelja, je tudi nedelja verskega tiska. Vsak naj se vpraša, ali podpira verski tisk v naši krajevni Cerkvi, pa tudi koliko se preko njega zanima za življenje Cerkve.

• v torek ob 18.00: – za družine
  • v sredo ob 7.30: + Ana Mulec, obl.
  • v petek ob 18.00:  – za blagoslov in zdravje v družini

• v nedeljo ob 10.00: – za zdravje