JEZUSOV KRST, 8.1.2023

Objavil | 10 januar, 2023

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Hadrijan, opat, v torek Gregor iz Nise, cerkveni učitelj, v sredo Pavlin Oglejski, škof, v četrtek Tatjana, mučenka, v petek Hilarij, cerkveni učitelj in v soboto Feliks, duhovnik.

Danes teden bo 2. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš bo v petek še sveta maša za + Marijo Kranjec, ob 7. dnevu.

Veroukarji povabljeni, da še v tem tednu položite svoje adventne prispevke k jaslicam, za revne otroke v misijonskih deželah, prav tako lahko to storite odrasli. Nabiralnik je pri izhodu, pri kropilnem kamnu.

Danes teden bo tudi nedelja verskega tiska, zato je vsako leto priložnost da se vprašamo, kakšen imamo odnos do verskega tiska, kako ga podpiramo, in ali smo tudi na takšen način povezani z vesoljno in krajevno Cerkvijo, predvsem pa, kaj in koliko beremo.

V pisarni lahko dobite marijanske koledarje in družinsko pratiko.