JEZUSOV KRST, 9.1. 2021

Objavil | 9 januar, 2022

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Gregor iz Nise, škof in cerkveni učitelj, v torek Pavlin Oglejski, škof, v sredo Tatjana, mučenka, v četrtek Hilarij, škof, v petek Oton iz Jurkloštra, prior in v soboto Absalom, škof.

Danes teden bo 2. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo danes teden še sveta maša za + Lucijo Homovc, ob 7. dnevu. Bog povrni sinovoma in biblični skupini, ki ste darovali za svete maše.

Veroukarji še v tem tednu povabljeni, da k jaslicam položite vaše darove, ki ste jih zbirali v adventu, ob premišljevanju spodbud v adventnem koledarju za misijonarje.

V tem tednu bo zopet redni verouk.

Danes teden bo tudi nedelja verskega tiska, zato je vsako leto priložnost da se vprašamo, kakšen imamo odnos do verskih revij, kako podpiramo verski tisk in ali smo tudi na takšen način povezani z vesoljno in krajevno Cerkvijo.

Pri izhodu je nova številka tiskanih oznanil Naš Rakek, ki si jo vzemite.