KRISTUS KRALJ, 21.11. 2021

Objavil | 21 november, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Cecilija, mučenka, v torek Klemen I., papež, v sredo Vietnamski mučenci, v četrtek Katarina Aleksandrijska, mučenka, v petek Leonard Portomavriški, redovnik in v soboto Modest in Virgil, apostola Karantanije.

Danes teden bo 1. adventna nedelja, nedelja Karitas.

Nabirka bo namenjena za Karitas.

V letošnjem Tednu Karitas  nas bo nagovarjalo geslo: »SRCE, ki sprejema«, ki je še posebej primerno za današnji čas. Naj nam bo ta teden vsem v spodbudo, da bodo naša srca postajala vedno bolj sposobna sprejemati druge v odprtosti Sv. Duhu!

V pisarni lahko starši že prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem, ki bo v nedeljo, 5.12., v župnišču na Rakeku.

Danes bodo člani ŽPS ja, prejeli poslanstvo za naslednji mandat v katerem so povabljeni, da skupaj z g. župnikom in drugimi verniki, oblikujejo pastoralno življenje v župniji.

• v ponedeljek ob 18.00: + Ada Triaca in Ricardo Gola
  • ob 18.00:  + Jože Švigelj
  • v četrtek ob 18.00: + Janez Urbas
  • v petek ob 17.00: + Frančiška Hribljan, 30. dan (I.SELO)