KRISTUS KRALJ, 21.11. 2021

Objavil | 21 november, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Cecilija, mučenka, v torek Klemen I., papež, v sredo Vietnamski mučenci, v četrtek Katarina Aleksandrijska, mučenka, v petek Leonard Portomavriški, redovnik in v soboto Modest in Virgil, apostola Karantanije.

Danes teden bo 1. adventna nedelja, nedelja Karitas.

Nabirka bo namenjena za Karitas.

V letošnjem Tednu Karitas  nas bo nagovarjalo geslo: »SRCE, ki sprejema«, ki je še posebej primerno za današnji čas. Naj nam bo ta teden vsem v spodbudo, da bodo naša srca postajala vedno bolj sposobna sprejemati druge v odprtosti Sv. Duhu!

Prihodnjo nedeljo, si boste po sveti maši lahko vzeli adventne venčke, ki jih bomo pri maši blagoslovili. Cena je 10 evrov. Denar je vsako leto namenjen za župnijske potrebe, zlasti za kurjavo. Bog povrni!

V pisarni lahko starši že prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem, ki bo v nedeljo, 5.12., v župnišču.

Danes bodo člani ŽPS ja, prejeli poslanstvo za naslednji mandat v katerem so povabljeni, da skupaj z g. župnikom in drugimi verniki, oblikujejo pastoralno življenje v župniji.