KRISTUS KRALJ, 22.11. 2020

Objavil | 21 november, 2020

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Klemen I., papež in mučenec, v torek Vietnamski mučenci, v sredo Katarina Aleksandrijska, mučenka, v četrtek Leonard Portomavriški, redovnik, v petek Virgil in Modest, škofa in apostola Karantanije in v soboto Katarina Laboure, redovnica.

Danes teden bo 1. adventna nedelja, ki je tudi nedelja Karitas.

Še vedno je mogoče prejeti sveto obhajilo izven svete maše (od 11. do 11.45), in sicer enemu verniku, oz. eni družini, ali članom istega gospodinjstva. Dogovor za določeno uro javite na župnikov telefon (051-388-065) ali elektronsko pošto župnije (zupnija.rakek@gmail.com)

Veroukarji, po navodilih katehetov, na daljavo, oblikujete veroučna srečanja, oz. predelujete veroučne vsebine.

Po telefonu, sprejemam mašen namene za prihodnje koledarsko leto. Pokličite g. župnika, da se dogovorimo.

Mašni nameni do sredine decembra, so objavljeni na spletni strani naše župnije, pod rubriko mašni nameni.

S prihodnjim tednom, vstopamo v teden Karitas z geslom: »Slišim te!« Zaradi razmer s COVID 19, bo nekoliko spremenjen. Večina stvari bo potekala preko sredstev družbenega obveščanja. Več o tem si lahko preberete na www.karitas/teden-karitas.