Mašni nameni župnije Unec

11.5. pon  

Pankracij, mučenec

UNEC 19 + iz družin Kocmur in

   Maček

12.5. tor Leopold Mandić, redovnik    
13.5. sre  

Fatimska Mati Božja

   
14.5. čet  

Bonifacij, mučenec

UNEC 19 + iz družine Hlad
+ starši Rudolf (Logatec)
15.5. pet  

Pahomij, opat

   
16.5. sob  

Janez Nepomuk, mučenec

UNEC 19 + Miha Umek, obl.
+ Antonija Urbas, obl.
17.5. ned  

6. VELIKONOČNA NEDELJA,

 

 

 

UNEC

830

 

 

 

+ Stanislav Matičič, obl.

 

 

 

18.5. pon Janez I., papež

prošnji dan

UNEC 19    za duše v vicah
+ Stanislav Matičič, obl.
19.5. tor Krispin, redovnik

prošnji dan

I.SELO

18

+ Mojca Brence in

   Franc Urbas

20.5. sre Bernardin Sienski, redovnik

prošnji dan

   
21.5. čet GOSPODOV VNEBOHOD,

slovesni praznik

UNEC 18

 

+ Ana Jernejčič, + Skotovi
+ iz družin Pereyra in

   Gambier

22.5. pet Julija, mučenka    
23.5. sob Evtihij, opat  

UNEC 19

 

  v  zahvalo

24.5. ned  

7. VELIKONOČNA NEDELJA

 

UNEC

830

       

 

 

 

 

za žive in pokojne farane

 

 

25.5. pon Gregor VII., papež UNEC 19 + Franc Debevec, obl.
26.5. tor  

Filip Neri, duhovnik

I.SELO

18

 

+ Francelj Puntar

27.5. sre Alojzij Grozde, mučenec    
28.5. čet German Pariški, škof UNEC 19 + Janez in Ivana Grom
29.5. pet Maksim Emonski, škof    
30.5. sob  

Oglejski mučenci

UNEC 19 + starši Urbas
31.5. ned  

      BINKOŠTI

slovesni praznik

 

UNEC

830

 

 

+ iz družine Lovko

 

+ Kristina Švigelj
1.6. pon Marija, Mati Cerkve, praznik UNEC 18 + dušne pastirje, ki so delo-

   vali v Argentini

+ Ludvik Matičič, obl.
2.6. tor  

Erazem, škof

   
3.6. sre  

Ugandski mučenci

   
4.6. čet  

Peter Veronski, mučenec

UNEC 19  

+ stari starši Urbič

                          (Grahovo)

5.6. pet Bonifacij, mučenec    
6.6. sob Nobert,

redovni ustanovitelj

UNEC 19  

+ župnik Štefan Ferenčak

7.6. ned  

SVETA TROJICA,    slovesni praznik

 

UNEC

830

 

 

  za žive in pokojne farane

+Julka Čekada in + iz

   družine Čekada

                             (I.selo 27)