2. NEDELJA PO BOŽIČU; 5.1. 2020

Objavil | 5 januar, 2020

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri bo slovesni praznik Gospodovega razglašenja, v torek goduje Rajmund Penjafortski, duhovnik, v sredo Severin Noriški, opat, v četrtek Hadrijan, opat, v petek Gregor Niški, cerkveni učitelj in v soboto Pavlin Oglejski, škof.

Danes teden bo praznik Jezusovega krsta, ko zaključujemo božično dobo.

Danes zvečer bo tretji sveti večer, ko se bomo v molitvi zbrali skupaj, ter pokropili in pokadili naše domove.

Jutri, na slovesni praznik Gospodovega razglašenja, bo praznična sveta maša ob 18. uri. Vsi veroukarji, se namesto verouka zberete skupaj z družinami pri sveti maši. K jaslicam položite vaše darove, ki ste jih zbirali v adventu, ob premišljevanju spodbud v adventnem koledarju za misijonarje. Pri izhodu bo nabiralnik, kamor lahko tudi vsi ostali darujete svoje prispevke ob letošnji trikraljevski akciji.

Prihodnjo nedeljo, bo ob 17. uri v rakovški cerkvi, božični koncert, pri katerem bodo sodelovali tudi otroci iz otroškega zbora unške župnije. Vsi farani lepo povabljeni.

Z veroukom bomo začeli zopet prihodnji ponedeljek.

• v ponedeljek ob 18.00: + starši in sorodniki Stržaj
  • v četrtek ob 18.00: + Vladimir Matičič