BINKOŠTNA NEDELJA; 9.6. 2019

Objavil | 14 junij, 2019

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri je binkoštni ponedeljek, praznik Marije, Matere Cerkve, v torek Barnaba, apostol, v sredo Adelajda, redovnica, v četrtek Anton Padovanski, cerkveni učitelj, v petek Valerij in Rufin, mučenca in v soboto Vid, mučenec.

Danes teden bo slovesni praznik Svete Trojice.

Jutri na binkoštni ponedeljek, bo praznična maša ob 19.30.

Prihodnjo nedeljo, bo kakor običajno ob tretji nedelji v mesecu, ofer za potrebe cerkve. K njemu prihajamo kakor k obhajilu v dveh vrstah in odhajamo navzven na vsaki strani. Začne se pri prvih sprednjih klopeh, nato pa se po vrsti nadaljuje naprej po cerkvi. Bog povrni za vaše darove.

Pri izhodu je na voljo nova številka tiskanih oznanil Naš Rakek, v kateri najdete vse dogodke, ki bodo v mesecu juniju. V tem mesecu bomo obhajali praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi ter procesijo in naš župnijski praznik Srca Jezusovega ter Dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega zakramenta.