JEZUSOV KRST; 12.1. 2020

Objavil | 12 januar, 2020

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Hilarij, škof in cerkveni učitelj, v torek Oton iz Jurkloštra, prior, v sredo Absalom, škof, v četrtek Honorat, škof, v petek Anton puščavnik, opat in v soboto Marjeta Ogrska, kneginja.

Danes teden bo 2. nedelja med letom, ki je tudi nedelja verskega tiska.

Danes, bo ob 17. uri, v župnijski cerkvi na Rakeku,  božični koncert, pri katerem bodo sodelovali tudi otroci našega otroškega pevskega zbora.  Unški farani lepo povabljeni.

Danes lahko veroukarji še oddate svoje darove, ki ste jih zbirali v adventnem času k jaslicam.

V naši dekaniji se bo konec meseca pričela priprava na zakon, za vse pare, ki želijo v letošnjem letu skleniti krščanski zakon. Prijavite  se v pisarni.

V petek, bo ob 19. uri, dekanijsko srečanje za vse botre iz župnij naše dekanije, ki boste kjerkoli letos botri. Srečanja se zagotovo udeležite.

Jutri se začne zopet verouk, po veroučnem urniku.

V pisarni lahko poravnate letno naročnino za verske revije.

• v ponedeljek ob 18.00: + Saša Gnezda, obl.
  • v četrtek ob 18.00: + Terezija Dolhar, + Dolharjeve
  • ob 18.00:        + Helena Matičič, obl.
  • v soboto ob 18.00: + starši in sorodniki Dekleva
  • ob 18.00:         + Marija in Frančišek Jernejčič