10. NEDELJA MED LETOM, 11.6.2023

Objavil | 11 junij, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Adelajda, redovnica, v torek Anton Padovanski, cerkveni učitelj, v sredo Rihard, opat, v četrtek Vid, mučenec, v petek bo slovesni praznik Jezusovega Srca, v soboto pa je bogoslužni spomin Marijinega Brezmadežnega Srca.

Danes teden bo 11. nedelja med letom.

V petek bomo obhajali slovesni praznik Jezusovega Srca. Praznična sveta maša bo ob 18. uri. Pri njej bomo obnovili posvetitev Jezusovemu Srcu.

V soboto, pa bomo obnovili svojo izročitev Marijinemu Brezmadežnemu Srcu.

Prihodnjo nedeljo bomo sklenili letošnje veroučno leto, ko se bomo Bogu pri sveti maši zahvalili za Njegov blagoslov. Po sveti maši bo razdelitev veroučnih spričeval.

Prihodnjo nedeljo ob 18. uri, vabljeni k maši ob sklepu celodnevnega češčenja in prazniku Srca Jezusovega na Rakek, ki jo bo vodil upokojeni beograjski nadškof, msgr. Stanislav Hočevar.

Bog povrni za vaše darove od današnjem ofru, namenjene domačemu duhovniku.

Cel mesec junij, boste po sveti maši pred cerkvijo, ključarjem lahko oddali prostovoljne prispevke za sedežnino, kakor običajno vsako leto.  Namenjena je rednemu vzdrževanju cerkve, zlasti za kurjavo, pa tudi kakšnim izrednim finančnim izdatkom.  Bog povrni za vaše darove.

• v ponedeljek ob 19.00:    + Janez in Ana Štefančič, obl.
  • v petek ob 18.00:         +  starši Urbas in brat Janez
  • v soboto ob 19.00:            + Alojz Rudolf, mlajši