12. NEDELJA MED LETOM, 20.6. 2021

Objavil | 27 junij, 2021

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Alojzij Gonzaga, redovnik, v torek Janez Fisher in Tomaž More, mučenca, v sredo Jožef Cafasso, redovnik v četrtek bo slovesni praznik Rojstva Janeza Krstnika, v petek goduje Viljem, opat, in v soboto Jožefmarija Escriva, ustanovitelj.

Danes teden bo 13. nedelja med letom.

V četrtek, na slovesni praznik Rojstva Janeza Krstnika, bomo ob 19. uri v Ivanjem selu obhajali mašo za domovino (za obe župniji), ob 30. letnici naše države. Vabim vas da se je udeležite, ko bomo molili za domovino. Po sveti maši bomo prižgali kres, in nazdravili ob jubileju naše države.

V četrtek, 24. junija, bo ob 18.00 po vseh župnijskih cerkvah zvonilo v čast 30. obletnice samostojnosti in neodvisnosti.

V petek bomo odšli na župnijsko romanje na Svete Višarje. Odhod bo ob 7. uri izpred rakovške cerkve. Cena prevoza in gondole je 25€.

• v ponedeljek ob 19.00: + Angelca Bajt, obl.
  • v četrtek ob 19.00: + Alojz Rudolf (IVANJE SELO)
  • v soboto ob 19.00: + Franc Matičič, obl. (Unec 4A)
  • v nedeljo ob 8.30:     + Marija Mlinar