12. NEDELJA MED LETOM, 25.6.2023

Objavil | 27 junij, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Ciril Aleksandrijski, škof in cerkveni učitelj, v torek Ema Krška, kneginja, v sredo Ireney Lyonski, škof in mučenec, v četrtek bo slovesni praznik apostolov Petra in Pavla, v petek bo spomin Prvih mučenecv rimske Cerkve, v soboto pa goduje Estera, svetopisemska žena.

Danes teden bo 13. nedelja med letom, ki je tudi nedelja Slovencev po svetu.

V četrtek, na slovesni praznik apostolov Petra in Pavla, bo praznična sveta maša bo ob 18. uri. V molitvi se spolnimo vseh novomašnikov, ki bodo prejeli zakrament svetega reda. V naši nadškofiji, bo v mašnika posvečen eden  kandidat. Več lahko preberete v aktualni številki Družine in na oglasni deski.

Pri pultu za revije, je na voljo več izvodov Novomašne Družine, ki si jih lahko brezplačno vzamete domov. Prav tako je na voljo nova številka revije Ognjišče.

Na voljo so tudi še prijavnice za letošnji oratorij v mesecu avgustu.  Čimprej se prijavite.

• v ponedeljek ob 19.00:    + Franc Matičič, obl. (Unec 4A)
  • v četrtek ob 18.00:     +  starši Mršek in Urbas
  • v soboto ob 19.00:           + Ana Jernejčič
  • v nedeljo ob 8.30:      + iz družine Urbas (Ivanje selo 30)