12. NEDELJA MED LETOM, 25.6.2023

Objavil | 27 junij, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Ciril Aleksandrijski, škof in cerkveni učitelj, v torek Ema Krška, kneginja, v sredo Ireney Lyonski, škof in mučenec, v četrtek bo slovesni praznik apostolov Petra in Pavla, v petek bo spomin Prvih mučenecv rimske Cerkve, v soboto pa goduje Estera, svetopisemska žena.

Danes teden bo 13. nedelja med letom, ki je tudi nedelja Slovencev po svetu.

V četrtek, na slovesni praznik apostolov Petra in Pavla, bo praznična sveta maša bo ob 19.30. V molitvi se spolnimo vseh novomašnikov, ki bodo prejeli zakrament svetega reda. V naši nadškofiji, bo v mašnika posvečen eden  kandidat. Več lahko preberete v aktualni številki Družine in na oglasni deski.

Pri izhodu je na voljo več izvodov Novomašne Družine, ki si jih lahko brezplačno vzamete domov.

Na voljo so tudi še prijavnice za letošnji oratorij v mesecu avgustu. Čimprej se prijavite.