16. NEDELJA MED LETOM; 21.7. 2019

Objavil | 23 julij, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Marija Magdalena, spokornica, v torek Brigita Švedska, redovnica in sozavetnica Evrope, v sredo Krištof, mučenec, v četrtek Jakob Starejši, apostol, v petek Joahim in Ana, starša Device Marije in v soboto Gorazd, Kliment in drugi učenci svetih bratov Cirila in Metoda.

Danes teden bo 17. nedelja med letom.

Danes je  Krištofova nedelja. Vaši darovi bodo namenjeni za MIVO, ko v zahvalo darujemo za srečno prevožene kilometre.  S temi darovi vsako leto slovenskim misijonarjem pomagamo pri nakupu vozil.

Pri izhodu je nabiralnik, kamor boste namenili svoje darove za MIVO, vzeli pa boste nalepke za vaše avtomobile. V imenu misijonarjev, Bog povrni za vaše darove!

OKLIC:

Ženin: NEJC KOMPARA, kat., samski, pismonoša, sin Igorja in Elizabete, roj. Novak. Ženin je rojen 19.6.1988 v Postojni, biva Tržaška 49B, župnija Postojna.

Nevesta: TEJA MATIČIČ, kat., samska, računovodja, hči Davorina in Leonide, roj. Turšič. Nevesta je rojena 30.12.1991 v Postojni, biva na Postojnski cesti 31, župnija Rakek.