17. NEDELJA MED LETOM, 30.7.2023

Objavil | 30 julij, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Ignacij Loyolski, redovni ustanovitelj, v torek Alfonz M. Ligvorij, cerkveni učitelj, v sredo Evzebij, škof, v četrtek Martin, menih, v petek Janez M. Vianney, arški župnik in v soboto Marija Snežna.

Danes teden, prihodnjo nedeljo, bo slovesni praznik Jezusove spremenitve na gori.

V imenu misijonarjev, Bog povrni za vaše darove ob pretekli Krištofovi nedelji za MIVO.

Ob prvem petku in soboti v prihodnjem tednu, povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila. Ob prvem petku bo sveta maša zjutraj ob 7.30 na Rakeku, kamor ste povabljeni tudi unški farani, ker jo ob prvi soboti tukaj v tem tednu ne bo.

Na voljo so še prijavnice za letošnji oratorij v mesecu avgustu. Čimprej se otroci in veroukarji prijavite.

Sveti maši v prihodnjem tednu:

• v ponedeljek ob 19.00:   + iz družine Hlad
  • v nedeljo ob 8.30:    – za žive in pokojne farane