2. ADVENTNA NEDELJA, 10.12.2023

Objavil | 10 december, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Damaz I., papež, v torek Finian, opat, v sredo Lucuja, mučenka, v četrtek, Janez od Križa,  cerkveni učitelj, v petek bo spomin Drinskih mučenk, v soboto pa goduje Adelajda, kraljica.

Danes teden bo 3. adventna nedelja, nedelja gaudete, veselja.

Ob tretji nedelji v mesecu, bo reden ofer, ki bo tokrat namenjen kurjavi (kurilnemu olju) v cerkvi in župnišču. Bog povrni!

Vabljeni, da v drugem adventnem tednu, sprejmete na svoj dom Marijo – romarico. V prihodnjem tednu boste sprejeli Marijo na domove farani iz Ljubljanske ceste in Vrtne ulice, ter Postojnske ceste in Poti na Kilovec. Skupaj molimo. Prav tako povabljeni k skupni molitveni adventni akciji. Napišite svoje namene po katerih bomo molili pri molitvi rožnega venca in svetih mašah in jih dajte v košari pri oltarju.

Na voljo je nova, božična  številka tiskanih oznanil Naš Rakek, kjer so oznanjeni vsi dogodki prihodnjih štirih tednov, zato si jo vzemite.

Prihodnjo nedeljo, si boste lahko na svoje domove vzeli tudi Betlehemsko luč miru.