2. NEDELJA MED LETOM, 14.1. 2024

Objavil | 14 januar, 2024

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Mihej, prerok, v torek Honorat, škof, v sredo, Anton Puščavnik, opat, v četrtek Marjeta Ogrska, kneginja, v petek Makarij Aleksandrijski, opat, in v soboto Fabijan in Boštjan, mučenca.

Danes teden bo 3. nedelja med letom, nedelja Božje Besede.

Danes na nedeljo verskega tiska, se ustavite ob pultu za knjige, kjer lahko vzamete mnogo primernega za duhovno hrano, morda se naročite tudi na kakšno revijo, tednik, ali mesečnik.

V četrtek, bomo vstopili v teden molitve za edinost kristjanov, ki ga bomo sklenili, 25.1., na praznik Spreobrnjenja apostola Pavla. Letošnja osrednja misel, oz. geslo je iz Lukovega evangelija: »Ljubi svojega Boga in svojega bližnjega kakor samega sebe«. V skupni in osebni molitvi, ter pri svetih mašah v tem tednu, molimo v ta namen.

Prihodnjo nedeljo, ob 17. uri, vsi lepo povabljeni v našo cerkev, na božični koncert dekliškega in otroškega pevskega zbora naše župnije.

Na voljo je aktualna številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, ki si jo vzemite pri izhodih.