2. NEDELJA MED LETOM; 20.1. 2019

Objavil | 20 januar, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Neža, mučenka, v torek Vincencij, diakon, v sredo Ildefonz, škof, v četrtek Frančišek Saleški, cerkveni učitelj, v petek bo praznik Spreobrnitve apostola Pavla, v soboto pa godujeta Timotej in Tit, škofa.

Danes teden bo 3. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v petek še sveta maša, za + Marijo Ileršič, ob 7. dnevu.

Svojci se zahvaljujejo vsem, ki ste darovali za svete maše in za župnijske potrebe. Bog povrni!

Vstopili smo v teden molitve za edinost kristjanov, zato vključimo v naše skupne in osebne molitve Jezusovo prošnjo, da bi postajali vedno bolj eno. Povabljeni tudi k rožnemu vencu in svetim mašam v tem tednu v ta namen. Teden molitve za edinost kristjanov bomo sklenili v petek, na praznik Spreobrnitve apostola Pavla.

Izšla je nova številka tiskanih oznanil Naš Rakek, ki si jo vzemite pri izhodu.