2. NEDELJA PO BOŽIČU; 5.1. 2020

Objavil | 5 januar, 2020

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri bo slovesni praznik Gospodovega razglašenja, v torek goduje Rajmund Penjafortski, duhovnik, v sredo Severin Noriški, opat, v četrtek Hadrijan, opat, v petek Gregor Niški, cerkveni učitelj in v soboto Pavlin Oglejski, škof.

Danes teden bo praznik Jezusovega krsta, ko zaključujemo božično dobo.

Danes zvečer bo tretji sveti večer, ko se bomo v molitvi zbrali skupaj, ter pokropili in pokadili naše domove.

Jutri, na slovesni praznik Gospodovega razglašenja, bo praznična sveta maša ob 19. uri. Vsi veroukarji, se namesto verouka zberete skupaj z družinami pri sveti maši. K jaslicam položite vaše darove, ki ste jih zbirali v adventu, ob premišljevanju spodbud v adventnem koledarju za misijonarje. Pri izhodu bo nabiralnik, kamor lahko tudi vsi ostali darujete svoje prispevke ob letošnji trikraljevski akciji.

Prihodnjo nedeljo, bo ofer za domačega duhovnika. Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo, bo ob 17. uri božični koncert, otroškega in odraslega zbora naše župnije. Vsi farani lepo povabljeni.

Z veroukom bomo začeli zopet prihodnji ponedeljek.