2. VELIKONOČNA NEDELJA, 7.4. 2024

Objavil | 7 april, 2024

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Maksim in Timotej, mučenca, v torek Valtruda, spokornica, v sredo Domen, škof, v četrtek Stanislav, škof, v petek Zenon, škof in v soboto Martin, papež.

Danes teden bo 3. velikonočna nedelja.

Jutri bo zopet začetek veroučnih ur.

V četrtek bo ob 20. uri večer za starše verokarjev in za botre, ki boste v letošnjem letu sprejeli to službo v naši župniji, ali pa boste to drugje. Gost večera bo g. Gabrijel Kavčič, duhovnik koprske škofije in tiskovni predstavnik Slovenske Škofovske Konference. Spregovoril bo o kristjanovem pogledu in delovanju v aktualnih razmerah v svetu in Sloveniji.

Bog povrni vsem bogoslužnim sodelavcem, ministrantom, pevcem, bralcem in vsem, ki ste z veseljem in odgovornostjo prevzeli oblikovanje svetega velikonočnega tridnevja in ga oblikovali.

Na voljo je aktualna številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, v kateri je velikonočno voščilo slovenskih škofov in tekoča oznanila. Vzemite si jo pri izhodih iz cerkve.

V pisarni lahko že oddate mašne namene za mesec julij in avgust.