21. NEDELJA MED LETOM, 27.8.2023

Objavil | 27 avgust, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Avguštin, škof in cerkveni učitelj, v torek bo spomin mučeništva Janeza Krstnika, v sredo goduje Feliks, mučenec, v četrtek Nikodem, Jezusov učenec, v petek Egidij, opat in v soboto Marjeta, mučenka.

Danes teden bo 22. nedelja med letom.

V tem tednu bosta prvi petek in sobota, zato ste povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila. Dopoldne bo obisk starejših po domovih.

Vpis k verouku bo potekal v petek, 1.9., od 10. do 12. ure, in od 16. do 18. ure v župnišču na Rakeku. Otroke vpišete starši, s podpisanim spričevalom, ki ga ob vpisu tudi vrnete. Za vpis v prvi razred, starši prinesete s seboj družinsko knjižico in krstni list, če je bil otrok krščen drugje. Veroučni urnik in vse kar je povezano z vpisom,  je  objavljeno na oglasni deski, pa tudi na spletni strani naše župnije pod rubriko: DUHOVNOST/VEROUK

Prihodnjo nedeljo, bomo z nedeljsko sveto mašo začeli veroučno in pastoralno leto, zato se je udeležite vse družine z veroukarji.

Bog povrni letošnjim animatorjem za organizacijo in izvedbo letošnjega oratorija!

• v ponedeljek ob 19.00:    + starši Milavec
  • v četrtek ob 19.00:           + Angelca in Anton Bajt