22. NEDELJA MED LETOM; 28.8. 2016

Objavil | 28 avgust, 2016

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri je spomin mučeništva Janeza Krstnika, v torek goduje Srečko, mučenec, v sredo Nikodem, svetopisemski mož, v četrtek je v naši nadškofiji praznik ob spominu Kronanja Brezjanske Matere Božje, v petek Marjeta, mučenka in v soboto Gregor Veliki, papež in cerkveni učitelj.

Danes teden bo 22. nedelja med letom, angelska.

V tem tednu bosta prvi petek in sobota, zato povabljeni zakramentu sprave in evharistije.

Danes ob 19. uri povabljeni v farno cerkev v Begunje, na pevski večer, na katerem bodo nastopile različni zbori in vokalne skupine. Prostovoljni prispevki bodo namenjeni obnovi župnijske cerkve.

OKLIC:

ženin: TADEJ ZADEL, kat., samski,  inž. strojništva, sin Rudija in Lidije, roj. Milavec, rojen 9.9.1984 v Postojni, biva: Vilherjeva 6, župnija Pivka.

nevesta: INES BOMBAČ, kat., samska, bibliotekarka,  hči Darka in Julijane, roj. Marolt, rojena 12.6.1985 v Postojni, biva: Vilharjeva 6, župnija Pivka.