22. NEDELJA MED LETOM; 28.8. 2016

Objavil | 28 avgust, 2016

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri je spomin mučeništva Janeza Krstnika, v torek goduje Srečko, mučenec, v sredo Nikodem, svetopisemski mož, v četrtek je v naši nadškofiji praznik ob spominu Kronanja Brezjanske Matere Božje, v petek Marjeta, mučenka in v soboto Gregor Veliki, papež in cerkveni učitelj.

Danes teden bo 22. nedelja med letom, angelska.

V tem tednu bosta prvi petek in sobota, zato povabljeni zakramentu sprave in evharistije. V petek dopoldne bom obiskal bolnike po domovih. Če bi kdo želel da se oglasim pri njem, naj mi sporoči.

Danes ob 19. uri povabljeni v farno cerkev v Begunje, na pevski večer, na katerem bodo nastopile različni zbori in vokalne skupine. Prostovoljni prispevki bodo namenjeni obnovi župnijske cerkve.

V četrtek po maši bo srečanje Župnijske Karitas.

Pri izhodu boste prejeli novo številko tiskanih oznanil, v kateri je med drugim tudi letošnji veroučni urnik.

• v ponedeljek ob 18.00:    + iz družine Urbas (I.SELO)
  • ob 19.00:    + Vladimir Matičič
  • v četrtek ob 19.00:       + Jakov Peteh