22. NEDELJA MED LETOM; 3.9. 2017

Objavil | 3 september, 2017

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Mojzes, prerok, v torek Mati Terezija, redovna ustanoviteljica, v sredo Zaharija, prerok, v četrtek Regina, mučenka, v petek bo praznik Marijinega rojstva, v soboto pa goduje Peter Klaver, misijonar.

Danes teden bo 23. nedelja med letom. S to mašo bomo začeli tudi novo veroučno in pastoralno leto, zato se je udeležite vsi veroučenci z družinami. Blagoslovili bomo šolske torbe in vse kar je povezano s tem. Naj nas spremlja Božji blagoslov tudi na tem področju.

Vpis k verouku bo potekal za vse otroke veroučne šole, v torek, 5.9, in sicer dopoldne, od 9. do 11. ure, in popoldne, od 16. do 18. ure. Otroke vpišejo starši, ki s seboj prinesejo in vrnejo tudi podpisana spričevala. Veroučni urnik in vse kar je povezano s vpisom, najdete na spletni strani župnije, pa tudi v tiskanih oznanilih, ki so že na voljo pri izhodu iz cerkve.

V četrtek ob 20h bo v župnišču srečanje karitativne skupine, ki naj se ga udeležijo vsi člani.

V petek, na praznik Marijinega rojstva, bo praznična maša ob 19.30.