23. NEDELJA MED LETOM, 10.9.2023

Objavil | 10 september, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Prot in Hijacint, mučenca, v torek bo spomin Marijinega imena, v sredo goduje Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj, v četrtek bo praznik Povišanja svetega Križa, v petek bo spomin Žalostne Matere Božje, v soboto pa godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca.

Danes teden bo 24. nedelja med letom.

V naši ljubljanski metropoliji bo to tudi nedelja svetniških kandidatov. Namen te nedelje je, da v zavest ljudi pride pomen svetniško živečih ljudi, tistih ki so živeli tako in Cerkev v njih odkriva svetniške kreposti. To je zgled tudi nam, sedaj živečim ljudem. Letos bo potekala v sodraški župniji.

V četrtek bo po sveti maši srečanje članic župnijske Karitas.

Prihodnjo nedeljo bodo, kakor vsako leto, vaši darovi namenjeni za Zavod svetega Stanislava. Danes pa je redni mesečni ofer, ob drugi nedelji v mesecu. Bog povrni!

• v ponedeljek ob 19.00:  + Anton Modic, obl. in starši Modic
  • v četrtek ob 19.00:         + Jože in + iz družine Rebec