23. NEDELJA MED LETOM, 10.9.2023

Objavil | 10 september, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Prot in Hijacint, mučenca, v torek bo spomin Marijinega imena, v sredo goduje Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj, v četrtek bo praznik Povišanja svetega Križa, v petek bo spomin Žalostne Matere Božje, v soboto pa godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca.

Danes teden bo 24. nedelja med letom.

V naši ljubljanski metropoliji bo to tudi nedelja svetniških kandidatov. Namen te nedelje je, da v zavest ljudi pride pomen svetniško živečih ljudi, tistih ki so živeli tako in Cerkev v njih odkriva svetniške kreposti. To je zgled tudi nam, sedaj živečim ljudem. Letos bo potekala v sodraški župniji.

Prihodnjo nedeljo bo redni mesečni ofer, za vzdrževanje cerkve in župnišča. Bog povrni.

Prihodnjo soboto, čistijo in urejajo cerkev starši veroukarjev 8. in 9. razreda.

V pisarni, sprejemam mašne namene do konca letošnjega koledarskega leta.